דיוואן- שיעורי ערבית באינטרנט

המקום הטוב ביותר להתחיל לדבר ערבית

קורס ערבית מרמת ביניים למתקדמים

R

כל זאת במחיר הטוב ביותר בשוק!

קורס ערבית מרמת ביניים למתקדמים נרכש כחלק מחבילת קורס קומבו ערבית- כל הקורסים בתוכנית המושלמת ללימוד ערבית באינטרנט ב- 399 ₪ בלבד!

לרכישת הקורס

קהל היעד

הקורס מיועד לאלה שיש להם רקע כלשהו בשפה הערבית ומעוניינים לשפר ולשדרג את מיומנות השפה הערבית. לדוגמה אנשים שלמדו לבד או בתוכנית כלשהי ועשו את צעדיהם הראשונים בשפה הערבית וכן לאלה המבקשים להעמיק את ידיעותיהם בשפה ולהרחיב את בסיס הידע. קורס מקיף זה בשפה הערבית יאפשר לכם ללמוד תבניות מורכבות יותר, להכיר את עולם הפעלים ולהרחיב מאוד את אוצר המילים ובתוך כך לרכוש בטחון רב בשימוש בשפה הערבית. הקורס מכיל שיחות בנושאים מגוונים ובתחומים הנוגעים לכל היבטי החיים – תרבות, משפחה, בריאות, מערכות יחסים, שילוב תרבות מנהגים והתנהגות מקובלת, פעלים, בניינים, זמנים. כל אלה יאפשרו לכם לשלוט בשפה הערבית ולערוך היכרות מעמיקה עם מנהגיה ותרבותה.

תיאור התכנית

קורס ערבית “מרמת ביניים למתקדמים” הוא קורס מקיף בן 54 שיעורים, כ 15 דקות כל שיעור. כל מפגש כולל שעור מוקלט ואת ספר הלימוד של אותו השיעור. שיעור הערבית מתבצע תוך התאמה בין החומר הכתוב לחומר המוקלט ובתוספת הסברים ברורים. במהלך הקורס נציג באופן מסודר הטיות פעלים בשפה הערבית, נכיר מילות יחס, נלמד סיפורים ונתרגל שיחות רבות. בכל שלב תוכלו כמובן לעצור את השיעור ולהמשיך אחר כך בכל נקודה בה עצרתם. יתרונה הגדול של השיטה המקוונת בקורס הערבית ברמת הביניים הוא בכך שניתן ללמוד בבית, במשרד או בדרכים. למעשה תוכלו לנצל כל זמן פנוי שיש לכם ללימוד השפה הערבית. הירשמו כעת לקורס ערבית ברמת ביניים והמשיכו את הדרך היפה אל לב התרבות והשפה הערבית.

נושאי הלימוד המרכזיים בקורס

  • מילות היחס (יש לי, אצלי, איתי, שייך לי, אין לי, לא שלי) כולל הטיות ותרגול רב במשפטים ושיחות.
  • תרגול משפטים בזכר ובנקבה, ברבים, משפטי חיוב ושלילה, תיאורי מצב, זמן ומקום. שאלות ותשובות, תרגול רב של שיחות המשלבות את אוצר המילים.
  • סיפורים מורכבים על המשפחה, העולם הערבי, העיר והכפר, מרכיבי החברה, תרבות והליכות. חיזוק הביטחון להשתמש בשפה, הכרת להגים נוספים ותרגול.
  • דקדוק – בניינים. בערבית מספר בניינים שימושיים ויש להכיר ללמוד ולתרגל אותם. התרגול נעשה בעזרת דוגמאות רבות, משפטי תרגול ושיחות מגוונות.
  • מבנה משפט מורכב ומתוחכם המאפשר לכם להשתמש בשפה באופן נרחב ביותר. אם את תלמידה או אתה תלמיד ואם אתם רבים או יחיד, תוכלו לדבר בחופשיות ולהשתמש במבנים דקדוקיים מגוונים.
  • שיחות וסיפורים מן העולם התרבותי ומחיי האדם בעולם הערבי. מנהגי חתונה שמחה ואבל, משפחה, התמקחות בשוק, פתרון בעיות בתחומים רבים.
  • בנוסף, קריקטורות הפותחות חלון לעולם הערבי, הבנת אופן החשיבה וההגיון שבאמצעותו השפה הערבית מביעה רעיונות.

תוקף המנוי

שנה וחצי ללא הגבלה

מה אקבל עם המנוי?

המנוי מקנה לכם גישה בלתי מוגבלת אל השיעורים ווידאו של הקורס למשך 12 חודשים כמו כן מקנה לך המנוי את הגישה אל ספר הלימוד והמילון. במהלך 12 החודשים תוכלו לתרגל ללא הגבלה, לשפר את יכולת השיחה והקריאה, לשוחח עם חברים ועמיתים בשפה הערבית ולהתנהל בנינוחות בארץ דוברת ערבית.

בחרו את הקורס המתאים לכם והתחילו לדבר ערבית

יש לכם שאלות נוספות? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!
ליצירת קשר