דיוואן- שיעורי ערבית באינטרנט

המקום הטוב ביותר להתחיל לדבר ערבית

 

חבילת הזהב- כל קורסי הערבית המדוברת, שש רמות לימוד, כולל חומרי לימוד, מילון מודפס ואינטרנטי ללא הגבלה

זקוקים לייעוץ או הכוונה? התקשרו לאורלי: 050-9360271

 

ערבית היא שפה שיש בה רבדים רבים ועושר אין סופי. בתכנית שלפניכם אנו מציעים לכם להשיג שליטה בשפה הערבית המדוברת ובנוסף לכך ליהנות מההיצע המדהים של השפה התקשורתית, ספרותית.

במסגרת החבילה תקבלו גישה ללא כל הגבלת זמן לכל תכני הלימוד באתר דיוואן ובנוסף לכך ישלחו אליכם הביתה המילון המודפס, ספר הלימוד המלווה את תכנית הלימוד לערבית המדוברת והמילון המודפס והאינטרנטי. בספרים תמצאו הסברים, הרחבה, דוגמאות ועוד נושאים שיקלו עליכם את תהליך השגת השליטה בשפה הערבית על כל רבדיה.

 

חבילת הזהב כוללת:

 • 92 שיעורי קורס ערבית למתקדמים
 • 16 שיעורי קורס מתחילים בערבית מדוברת
 • 24 שיעורי קורס ביניים בערבית בערבית מדוברת
 • 30 שיעורי קורס ערבית מתקדמים בערבית מדוברת
 • 10 שיעורי קריאה וכתיבה
 • 17 שיעורי תרגול בערבית
 • בחינות
 • חומרי הלימוד המודפסים
  • מילון דיוואן עברי ערבי המקיף בישראל, מודפס
  • מילון עברי ערבי אינטרנטי, אונליין
  • כולל משלוח מילון וחומרי לימוד

קהל יעד קורס ערבית מדוברת

אתם, המתעניינים בשפה הערבית, בעולם הערבי, בתרבות ובהווי, אתם קהל היעד. מי מאתנו אינו חולם לקרוא, לשמוע ולהתקרב באופן בלתי אמצעי אל עולם התוכן בשפה הערבית. הרשתות החברתיות שתופסות מקום מרכזי בשיח בשפה הערבית הן אחד מיעדי התכנית. מהדורות החדשות המשודרות, תכניות האירוח, העיתון והספר, כל אלה באים לידי ביטוי בתוכנית החדשה ללימוד השפה הערבית התקשורתית. כדי להבין אדם יש להבין את אופן חשיבתו, את עולם הדימויים שלו, את האופן בו הוא מגבש ומביע את רעיונותיו. לנו בדיוואן הכבוד לפתוח עבורכם צוהר רחב ומעודכן של הנעשה בעולם המדבר, קורא וכותב בערבית. אם תמיד עניין אתכם להבין את מהדורת החדשות בערבית, לפתוח פיסבוק או את אחד ממיליוני האתרים בשפה הערבית ולהבין מה שנמצא מולכם הרי שתכנית זו היא בדיוק מה שאתם מחפשים. בתכנית יש הסברים על דקדוק השפה הערבית ועל תחביר השפה הערבית במידה המתבקשת כדי להבין את הנכתב ואת הנאמר. התכנית לא נועדה להפוך אתכם למומחים לרזי הדקדוק הערבי אלא להבין וליהנות מהיכולת שתרכשו. גם אם למדתם בעבר ערבית ועדיין אינם מצליחים ליהנות מהאזנה וקריאה בערבית באופן חופשי וזורם, תמצאו בתכנית את המענה. אלו מבינכם שמעולם לא למדו ערבית יוכלו להתחיל בלימוד הכתב ומשם לעבור לשיעורי התכנית עד להגעה לשליטה בשפה.

תאור התוכנית

בתכנית ללימוד השפה הערבית למתקדמים יצרנו עבורך יותר ממאה שיעורי ערבית הכוללים את כל הנושאים, הרקע הדקדוקי והתחבירי וההקשרים לנעשה בעולם הערבי. כל שיעור משיעורי התכנית מלווה בטקסט הלקוח מעולם התוכן של התקשורת, הספרות, הרשתות החברתיות ואפילו… בדיחות בערבית. בכל שיעור תחשפו למישור אחר של השפה ותקבלו תרגום מדויק והסברים הנדרשים. תכנית זו מאפשרת לכם ללמוד, להבין, לתרגל שוב ושוב ולבחון את ידיעותיכם. על ידי למידה שיטתית וזורמת תגיעו להכרות ולהבנה עם הערבית הכתובה והמשודרת. כדי ליהנות יותר מתהליך הלימוד, אנו ממליצים לכם לרכוש גם את מילון דיוואן שנועד לתת מענה לכל רבדי השפה הערבית המדוברת והתקשורתית. המילון הוא הצלחה כבירה ויהווה חבר נאמן ביותר עבורכם.

נושאי הלימוד

כדי להשיג שליטה בשפה הערבית המדוברת, המשודרת והכתובה, עליכם להכיר במידה הנדרשת את הדקדוק הערבי, התחביר, אוצר המילים וכמובן את הרקע שממנו צומח כל משפט. ריכזנו עבורכם מגוון עצום של נושאים אשר חושפים אתכם לכל רבדי השפה התקשורתי והספרותית, החל מבדיחה עממית ועד טקסט הלקוח ישירות מספר קריאה. בין נושאי הלימוד בתכנית תמצאו את תחומי החדשות והאקטואליה, הרכילות והידוענים, הסיפורת והרומן, פוסטים מעולם הפיסבוק, ענייני חברה, יחסי ישראל ערב והנעשה בתקשורת הפלסטינית. אל התכנית מצורפות טבלאות הבניינים וכן שיעורי דקדוק. אוצר המילים המוגש לכם בתכנית הוא עצום. כל מילה ומשפט מתורגמים כך שלעולם לא תחושו תסכול בעת תהליך הלמידה. אתם יוצאים למסע עם חברים נאמנים שיציידו אתכם בכל הנדרש. הסירו דאגה וצאו לדרך.

תוקף המנוי

החבילה מוצעת לכם ללימוד ללא כל הגבלת זמן. תוכלו ללמוד כל שיעור כמה פעמים שתרצו עד להשגת שליטה מלאה.

מה אקבל עם המנוי?

עם רכישת החבילה תקבלו את הסיסמא ובעזרתה תיכנסו לכל הקורסים ותכנית האתר. בפעולה פשוטה תהפוך את התכנית לחלק ממסך הבית בטלפון ובמחשב ותוכל ללמוד בכל שעה ובכל מקום. התכנית מוצעת ללימוד במגוון המכשירים הסלולאריים, המחשבים והטאבלט. חבילת הזהב מאפשרת לכם גישה לכל קורסי האתר, גישה למילון האינטרנטי, וכמו כן המילון המודפס וכל חומרי הלימוד ישלחו אליכם.

R

חבילת הזהב ב-579 ₪ בלבד!

בחרו את הקורס המתאים לכם והתחילו לדבר ערבית

יש לכם שאלות נוספות? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

 

ליצירת קשרלרכישת קורסי דיוואן
שינוי גודל גופנים
ניגודיות