לימוד ערבית בדיוואן - שיעורי ערבית באינטרנט

המקום הטוב ביותר להתחיל לדבר ערבית

לימוד ערבית עם עמוס וצוות דיוואן

השפה הערבית זורמת בעורקי משפחתו של עמוס אבידוב במשך דורות והוא חי ונושם את השפה.

לימוד ערבית בקורסי דיוואן יאפשר לכם להכיר את צוות המורות והמורים הנפלאים שלנו.

בראש הצוות עומד עמוס – עאמר. את אהבתו לשפה הערבית הזורמת בעורקיו, מימש עמוס עם הקמת בית ספר ללימוד השפה הערבית דיוואן.

בי”ס דיוואן המשתף פעולה עם גופים מוסדיים בארץ ובעולם ולומדים בו אלפי תלמידים בכל שנה.

לימוד ערבית הוא משאת נפשם של רבים. לעמוס ולצוות המורות המסורות ניסיון של יותר מ 20 שנה בהוראת השפה הערבית לאוכלוסיות שונות. בין הלומדים ממשרדי ממשלה, דרך מכללות ואוניברסיטאות ועד עובדי שגרירויות בארץ ובעולם.

מרבית תלמידי דיוואן הם אנשים פרטיים המבקשים לשלוט בשפה כגשר להיכרות עם העולם דובר הערבית. תמצאו בדיוואן את בני כל הגילאים. תלמידי החוג לשפה הערבית באוניברסיטה, דיפלומטים ועובדי מחקר.

שיטת הלימוד של עמוס היא ייחודית ויוצאת דופן בין בתי הספר ללימוד שפות בארץ ובעולם. החיבור עם התלמידים ולימוד השפה נעשה דרך אהבת התרבות הערבית וההיכרות המעמיקה עם מנהגיה.

ללמוד ערבית בדיוואן משמעותו לדעת להתנהל בעולם הערבי ולהבין לעומק כל תג ותג בשפה ואת מכלול דקויותיה. בדרכו החברית והבלתי אמצעית הצליח עמוס להחדיר בלב תלמידיו את האהבה והחיבור המיוחד אל העולם הערבי ואלפי תלמידים החלו לדבר ולקרוא ערבית בהנחייתו.

לאורך שנות עבודתו כמורה וכמפתח תכניות לימוד ערבית, הבין עמוס את הקשיים בהם נתקל תלמיד חדש המבקש ללמוד את השפה הערבית. ניסיונו של עמוס אבידוב הוביל אותו ליצירת תכנית מיוחדת ללימוד השפה הערבית באינטרנט.

תכנית דיוואן היא התכנית היחידה שמבינה את קשיי התלמיד ונותנת לו עצות מועילות. עצות אלה יסייעו בידיו לרכוש את מיומנות השפה הערבית הציורית והעשירה. האהבה לתרבות הערבית מוטמעת בכל אחד מהשיעורים. לימוד ערבית בקורסים המקוונים  שלנו הוא דרך נפלאה להשיג שליטה בשפה.

אתם מוזמנים לצאת למסע מרתק  עם חבילת הזהב של דיוואן בהדרכתו של עמוס – עאמר. במשעולים חדשים אלה תגלו עולם של תרבות ושפה קסומה, השפה הערבית. אהלא וסהלא

‘דיוואן לימוד ערבית’ הינו מהוותיקים והבולטים במוסדות לימוד הערבית בארץ. מלקוחות פרטיים ועד מוסדות ממשלתיים בארץ ובחו”ל אשר לומדים במגוון הקורסים המוצעים הן במסלול המקוון של דיוואן והן בבית הספר דיוואן ללימוד ערבית.

בין לקוחותינו:

בחרו את הקורס המתאים לכם והתחילו לדבר ערבית

יש לכם שאלות נוספות? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

 

ליצירת קשר
שינוי גודל גופנים
ניגודיות