דיוואן- שיעורי ערבית באינטרנט

המקום הטוב ביותר להתחיל לדבר ערבית

הערבית של אמצעי התקשורת- כולל כמאה שיעורי ערבית המכילים שלל נושאים, הרקע הדקדוקי והתחבירי וההקשרים לנעשה בעולם הערבי

זקוקים לייעוץ או הכוונה? התקשרו לאורלי: 050-9360271

קהל יעד קורס ערבית של אמצעי התקשורת

אתם, המתעניינים בשפה הערבית, בעולם הערבי, בתרבות ובהווי, אתם קהל היעד. מי מאתנו אינו חולם לקרוא, לשמוע ולהתקרב באופן בלתי אמצעי אל עולם התוכן בשפה הערבית. הרשתות החברתיות שתופסות מקום מרכזי בשיח בשפה הערבית הן אחד מיעדי התכנית. מהדורות החדשות המשודרות, תכניות האירוח, העיתון והספר, כל אלה באים לידי ביטוי בתוכנית. כדי להבין אדם יש להבין את אופן חשיבתו, את עולם הדימויים שלו, את האופן בו הוא מגבש ומביע את רעיונותיו. לנו בדיוואן הכבוד לפתוח עבורכם צוהר רחב ומעודכן של הנעשה בעולם המדבר, קורא וכותב בערבית. אם תמיד עניין אתכם להבין את מהדורת החדשות בערבית, לפתוח פיסבוק או את אחד ממיליוני האתרים בשפה הערבית ולהבין מה שנמצא מולכם הרי שתכנית זו היא בדיוק מה שאתם מחפשים. בתכנית יש הסברים על דקדוק השפה הערבית ועל תחביר השפה הערבית במידה המתבקשת כדי להבין את הנכתב ואת הנאמר. התכנית לא נועדה להפוך אתכם למומחים לרזי הדקדוק הערבי אלא להבין וליהנות מהיכולת שתרכשו. גם אם למדתם בעבר ערבית ועדיין אינם מצליחים ליהנות מהאזנה וקריאה בערבית באופן חופשי וזורם, תמצאו בתכנית את המענה. אלו מבינכם שמעולם לא למדו ערבית יוכלו להתחיל בלימוד הכתב ומשם לעבור לשיעורי התכנית עד להגעה לשליטה בשפה.

תאור התוכנית

יצרנו עבורך יותר ממאה שיעורי ערבית הכוללים את כל הנושאים, הרקע הדקדוקי והתחבירי וההקשרים לנעשה בעולם הערבי. כל שיעור משיעורי התכנית מלווה בטקסט הלקוח מעולם התוכן של התקשורת, הספרות, הרשתות החברתיות ואפילו… בדיחות בערבית. בכל שיעור תחשפו למישור אחר של השפה ותקבלו תרגום מדויק והסברים הנדרשים. תכנית זו מאפשרת לכם ללמוד, להבין, לתרגל שוב ושוב ולבחון את ידיעותיכם. על ידי למידה שיטתית וזורמת תגיעו להכרות ולהבנה עם הערבית הכתובה והמשודרת. כדי ליהנות יותר מתהליך הלימוד, אנו ממליצים לכם לרכוש גם את מילון דיוואן שנועד לתת מענה לכל רבדי השפה הערבית. המילון הוא הצלחה כבירה ויהווה חבר נאמן ביותר עבורכם.

נושאי הלימוד

כדי להשיג שליטה בשפה הערבית המדוברת, המשודרת והכתובה, עליכם להכיר במידה הנדרשת את הדקדוק הערבי, התחביר, אוצר המילים וכמובן את הרקע שממנו צומח כל משפט. ריכזנו עבורכם מגוון עצום של נושאים אשר חושפים אתכם לכל רבדי השפה התקשורתי והספרותית, החל מבדיחה עממית ועד טקסט הלקוח ישירות מספר קריאה. בין נושאי הלימוד בתכנית תמצאו את תחומי החדשות והאקטואליה, הרכילות והידוענים, הסיפורת והרומן, פוסטים מעולם הפיסבוק, ענייני חברה, יחסי ישראל ערב והנעשה בתקשורת הפלסטינית. אל התכנית מצורפות טבלאות הבניינים וכן שיעורי דקדוק. אוצר המילים המוגש לכם בתכנית הוא עצום. כל מילה ומשפט מתורגמים כך שלעולם לא תחושו תסכול בעת תהליך הלמידה. אתם יוצאים למסע עם חברים נאמנים שיציידו אתכם בכל הנדרש. הסירו דאגה וצאו לדרך.

תוקף המנוי

תכנית לימוד השפה הערבית התקשורתית והספרותית מוצעת לכם ללימוד במשך שנה וחצי ללא כל הגבלה. תוכלו ללמוד כל שיעור כמה פעמים שתרצו עד להשגת שליטה מלאה.

מה אקבל עם המנוי?

עם רכישת המנוי תקבל את הסיסמא ובעזרתה תיכנס לתכנית. בפעולה פשוטה תהפוך את התכנית לחלק ממסך הבית בטלפון ובמחשב ותוכל ללמוד בכל שעה ובכל מקום. התכנית מוצעת ללימוד במגוון המכשירים הסלולאריים, המחשבים והטאבלט.

המלצתנו…

כדי להפוך את התכנית למושלמת, רכשו יחד אתה את מילון דיוואן. מילון דיוואן הוא המילון הנרחב ביותר בארץ לשפה הערבית המדוברת והתקשורתית. המילון מוגש לכם בשתי מהדורות המשלימות אחת את רעותה: הספר המודפס והמילון האינטרנטי למחשב ולטלפון. דמיינו… כל השפה הערבית בכף ידכם.

R

קורס ערבית של אמצעי התקשורת ב-329 ₪ בלבד

בחרו את הקורס המתאים לכם והתחילו לדבר ערבית

יש לכם שאלות נוספות? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!
ליצירת קשרלרכישת קורסי דיוואן
שינוי גודל גופנים
ניגודיות