דיוואן - מילון עברי ערבי / ערבי עברי

מילון דיוואן פרימיום מאפשר תרגום מעברית לערבית ומערבית לעברית ושמיעת המילים

מילון עברית ערבית / ערבית עברית מוקלט

מרץ 1, 2017 | מאמרים

מילון דיוואן פרימיום  עברי ערבי / ערבי עברי מכיל 30,000 מילים. המילון כולו מוקלט.

מילון עברי ערבי דיוואן המוקלט מוגש לכם בגרסתו החדשנית. המילון המוקלט מאפשר חיפוש מילים בערבית ותרגומן לעברית או חיפוש מילים בעברית ותרגומן לערבית. המילון מקיף נושאים רבים בשפה הערבית. במילון ענייני הבית והמשפחה, מנהגים, חתונה ואבל. בנוסף המילון מציע מידע על מקצועות מגוונים ובכללם רפואה, בניה, תעשייה ומסחר, טיולים והרפתקאות. גם לבישול ומלאכות הבית מוקדש פרק נרחב. אם עניינכם באומנות ואמנות, לימודים, פוליטיקה, צבא, אופנה וטקסטיל גם אותם תמצאו. בנוסף גם מושגים בתחבורה, שמות ערים ומדינות, מושגים, היי טק ועוד.

אוצר המילים המוקלט כולל גם דוגמאות רבות ומאפשר למתעניין להבין היטב כיצד לעשות שימוש במילים ובביטויים באופן מדויק. כל מילה ומשפט במילון לערבית מדוברת שלפניכם נכתבו הן בתעתיק (באותיות עבריות) והן בכתב הערבי ובאותיות בערבית.

במילון תמצאו טבלאות להכרת הבניינים בשפה הערבית. חומר העזר הרב יסייע לכם להשיג שליטה טובה יותר בשפה הערבית. החיפוש קל ונוח. אנו יודעים כי כל אחד יוכל להסתייע במילון דיוואן המוקלט בלימוד ערבית.        תוכלו ליהנות מכלי עזר מצוין המהווה תוספת נפלאה על שולחנו של לומד השפה הערבית. עבורנו השפה הערבית היא גשר להבנה ולהסרת מחיצות בין אנשים. מילון דיוואן הוא היחיד שמדבר אליך בערבית. שמיעת המילים והמשפטים תסייע בהגייה ובזכירת המילים.

אם אתם סטודנטים הלומדים ערבית באוניברסיטה או באחד מבתי הספר לשפות אתם חייבים את המילון המוקלט. אם הנכם עוסקים בעבודה שבה נדרשת שליטה בשפה הערבית, מילון עברי ערבי וערבי עברי הוא עבורכם. תוכלו לשלב את רכישת המילון עם הקורסים שלנו ללימוד השפה הערבית, המתקיימים בקמפוס דיוואן במכללת לוינסקי או בקורסי האינטרנט.

אנו גאים במילון דיוואן פרימיום המוקלט ובטוחים כי תמצאו בו את מבוקשכם. בעת הכנת המילון נעזרנו בניסיוננו רב השנים בלימוד ערבית מדוברת בבית הספר לערבית דיוואן שבמכללת לוינסקי. תלמידינו הנאמנים שמלווים את בית הספר לערבית דיוואן שנים ארוכות ומתקדמים אתנו בלימוד השפה הערבית משנה לשנה עזרו לנו להבין את צרכיו של הלומד והמשתמש במילון.

תלמידי ערבית ואוהבי השפה מכל רחבי הארץ והעולם משתמשים מדי יום במילון. המילון מותקן במכשיר הטלפון שלכם ולמעשה יש לכם בכף היד את השפה הערבית כולה. מחפשים, לוחצים, קוראים ושומעים.

אפשרויות החיפוש:

  1. בעברית  2. בערבית  3. בתעתיק

דוגמא:

  1. בעברית נכתוב את המילה: נחמד  (תוצאת החיפוש שתתקבל ותישמע:  לָטִיף لطيف)
  2. בערבית נכתוב את המילה: لطيف   (תוצאת החיפוש שתתקבל: נחמד)
  3. בתעתיק נכתוב את המילה: לטיף  (תוצאת החיפוש שתתקבל: נחמד)

את המילון ניתן לרכוש באתר דיוואן או טלפונית אצל אורלי 050-9360271

מילון דיוואן פרימיום מדבר אליך ערבית

 

בעזרת מילון דיוואן תתחילו לדבר ערבית

יש לכם שאלות? אורלי וצוות דיוואן ישמחו לסייע.
ליצירת קשרלרכישת קורסים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות