דיוואן - מילון עברי ערבי באינטרנט

מילון עברי ערבי המאפשר תרגום מעברית לערבית ומערבית לעברית

מילון עברי ערבי / ערבי עברי

מרץ 1, 2017 | מאמרים

מילון עברי ערבי / ערבי עברי דיוואן לשפה המדוברת והתקשורתית מכיל 30,000 מילים!

מילון עברי ערבי דיוואן מוגש לכם בגרסתו האינטרנטית והמודפסת. המילון מאפשר חיפוש מילים בערבית ותרגומן לעברית או חיפוש מילים בעברית ותרגומן לערבית. המילון מקיף נושאים רבים בשפה הערבית. במילון ענייני הבית והמשפחה, מנהגים, חתונה ואבל. בנוסף המילון מציע מידע על מקצועות מגוונים ובכללם רפואה, בניה, תעשייה ומסחר, טיולים והרפתקאות. גם לבישול ומלאכות הבית מוקדש פרק נרחב. אם עניינכם באומנות ואמנות, לימודים, פוליטיקה, צבא, אופנה וטקסטיל גם אותם תמצאו. בנוסף גם מושגים בתחבורה, שמות ערים ומדינות, מושגים, היי טק ועוד.

אוצר המילים כולל גם דוגמאות רבות ומאפשר למתעניין להבין היטב כיצד לעשות שימוש במילים ובביטויים באופן מדויק. כל מילה ומשפט במילון לערבית מדוברת שלפניכם נכתבו הן בתעתיק (באותיות עבריות) והן בכתב הערבי ובאותיות בערבית.

במילון תמצאו טבלאות להכרת הבניינים בשפה הערבית. חומר העזר הרב יסייע לכם להשיג שליטה טובה יותר בשפה הערבית. החיפוש קל ונוח. אנו יודעים כי כל אחד יוכל להסתייע במילון דיוואן לערבית. תוכלו ליהנות מכלי עזר מצוין המהווה תוספת נפלאה על שולחנו של לומד השפה הערבית. עבורנו השפה הערבית היא גשר להבנה ולהסרת מחיצות בין אנשים.

אם אתם סטודנטים הלומדים ערבית באוניברסיטה או באחד מבתי הספר לשפות אתם חייבים את המילון. אם הנכם עוסקים בעבודה שבה נדרשת שליטה בשפה הערבית, מילון עברי ערבי וערבי עברי  זה הוא עבורכם. תוכלו לשלב את רכישת המילון עם הקורסים שלנו ללימוד השפה הערבית, המתקיימים בקמפוס דיוואן או במרחב האינטרנט.

אנו גאים במילון ומייחלים כי תמצאו בין דפיו את כל מבוקשכם. בעת כתיבת המילון נעזרנו בניסיוננו רב השנים בלימוד ערבית מדוברת בבית הספר לערבית דיוואן שבמכללת לוינסקי. תלמידינו הנאמנים שמלווים את בית הספר לערבית דיוואן שנים ארוכות ומתקדמים אתנו בלימוד השפה הערבית משנה לשנה עזרו לנו להבין את צרכיו של הלומד והמשתמש במילון.

לצד המילון הערבית המודפס תקבלו גם מילון דו לשוני אינטרנטי אונליין. צורך זה בא מאותם התלמידים אשר רכשו את המילון, ומתעייפים לסחוב אותו עמם לכל שיעור. המילון מותקן במכשיר הטלפון שלכם ולמעשה יש לכם בכף היד את השפה הערבית כולה.

אפשרויות החיפוש:

  1. בעברית  2. בערבית  3. בתעתיק

לדוגמא:

  1. בעברית נכתוב את המילה: נחמד  (תוצאת החיפוש שתתקבל:  לָטִיף لطيف)
  2. בערבית נכתוב את המילה: لطيف   (תוצאת החיפוש שתתקבל: נחמד)
  3. בתעתיק נכתוב את המילה: לטיף  (תוצאת החיפוש שתתקבל: נחמד)
h

דוגמה מתוך המילון

בחרו את הקורס המתאים לכם והתחילו לדבר ערבית

יש לכם שאלות נוספות? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!
ליצירת קשרלרכישת קורסים
שינוי גודל גופנים
ניגודיות