דיוואן- שיעורי ערבית באינטרנט

המקום הטוב ביותר להתחיל לדבר ערבית

אודות עמוס אבידוב (עאמר) העומד בראש צוות הפיתוח של התוכנית ללימוד ערבית באינטרנט

השפה הערבית זורמת בעורקי משפחתו של עמוס אבידוב במשך דורות והוא חי ונושם את השפה.

את אהבתו לשפה הערבית מימש עמוס אבידוב בהקמת בית ספר ללימוד השפה הערבית המשתף פעולה עם גופים מוסדיים בארץ ובעולם ולומדים בו אלפי תלמידים בכל שנה.

לעמוס ניסיון של יותר מ 20 שנה בהוראת השפה הערבית לאוכלוסיות שונות, החל ממשרדי ממשלה, דרך מכללות ואוניברסיטאות ועד עובדי שגרירויות בארץ ובעולם. בין תלמידי דיוואן אנשים פרטיים, עובדי מוסדות וארגונים, תלמידי החוג לשפה הערבית באוניברסיטה, דיפלומטים ועובדי מחקר. שיטת הלימוד של עמוס היא ייחודית ויוצאת דופן בין בתי הספר ללימוד שפות בארץ ובעולם. החיבור עם התלמידים ולימוד השפה נעשה דרך אהבת התרבות הערבית וההיכרות המעמיקה עם מנהגיה. ללמוד ערבית בדיוואן משמעותו לדעת להתנהל בעולם הערבי ולהבין לעומק כל תג ותג בשפה ואת מכלול דקויותיה. בדרכו החברית והבלתי אמצעית הצליח עמוס להחדיר בלב תלמידיו את האהבה והחיבור המיוחד אל העולם הערבי ואלפי תלמידים החלו לדבר ולקרוא ערבית בהנחייתו.

לאורך שנות עבודתו כמורה וכמפתח תכניות ללימוד השפה הערבית, הבין עמוס את הקשיים בהם נתקל תלמיד חדש המבקש ללמוד את השפה הערבית. ניסיונו של עמוס אבידוב הוביל אותו ליצירת תכנית מיוחדת ללימוד השפה הערבית באינטרנט. התכנית היחידה שמבינה את קשיי התלמיד ונותנת לו עצות מועילות אשר יסייעו בידיו לרכוש את מיומנות השפה הערבית הציורית והעשירה. האהבה לתרבות הערבית מוטמעת בכל אחד משיעורי הערבית בקורסים המקוונים, בסרטוני הוידאו ובשיעורים הכתובים. אתם מוזמנים לצאת למסע מרתק בהדרכתו של עמוס אבידוב (עאמר) במשעולים חדשים של תרבות ושפה קסומה, השפה הערבית.

‘דיוואן לימוד ערבית’ הינו מהוותיקים והבולטים במוסדות לימוד הערבית בארץ. מלקוחות פרטיים ועד מוסדות ממשלתיים בארץ ובחו”ל אשר לומדים במגוון הקורסים המוצעים הן במסלול המקוון של דיוואן והן בבית הספר דיוואן ללימוד ערבית.

בין לקוחותינו:

בחרו את הקורס המתאים לכם והתחילו לדבר ערבית

יש לכם שאלות נוספות? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!
ליצירת קשר
שינוי גודל גופנים
ניגודיות