דיוואן- שיעורי ערבית באינטרנט

המקום הטוב ביותר להתחיל לדבר ערבית

אודות התכנית ללימוד ערבית באינטרנט – קורס ערבית מושלם

בדיוואן תוכלו לדבר ערבית החל מהשיעור הראשון- קורס ערבית לכל אחד בכל הרמות!

בתכנית לימוד ערבית באינטרנט של דיוואן, תוכלו להתחיל ולדבר ערבית החל מהצעד הראשון, ללא כל ידע מוקדם של השפה הערבית. כבר בשיעורי הווידאו הראשונים של לימוד הערבית תקבלו מיומנויות שיחה בסיסיות בלימוד השפה הערבית, לימוד אותיות ומספרים ואף מיומנויות כתיבה.

כל אלה הם חלק מלימוד השפה הערבית בדיוואן. למעשה, כבר לאחר השיעורים הראשונים תוכלו לנהל שיחה בסיסית, להבין את בן שיחך וליהנות מהשפה הערבית, מההטעמות הנפלאות שלה, מצליליה ומרבדיה. הצטרפו לקהילה שמחה וצבעונית של תלמידי דיוואן – בית הספר לשפה הערבית המוביל בישראל!

וזה עוד לא הכל. בתוכנית דיוואן ללימוד השפה הערבית אתם יכולים ללמוד בכל זמן, בכל מקוםם ובקצב שלכם!

תוכנית דיוואן, התוכנית המקוונת ללימוד השפה הערבית, תאפשר לכם לגשת לשיעורי הערבית המקוונים שלכם בכל רגע ובכל זמן בהתאם לזמנים הנוחים לכם. אתר האינטרנט מציע גישה מכל מחשב ותוכנית הלימודים מותאמת גם למכשירים ניידים, לאייפד, לאייפון ולאנדרואיד. אתם בדרכים? פשוט חברו את האוזנייה והצטרפו אלינו לשיעור כיפי ומהנה של לימוד השפה הערבית.

תהליך הרכישה הוא פשוט וקל. בחרו את התוכנית המתאימה לכם ובסיום התהליך תקבלו מייל אישור עם הפניה אל הדיוואן שלכם, שם כבר מצפים לכם המורים שלכם ללימוד השפה הערבית עם כל הכלים שפיתחנו במיוחד עבורכם: במשך שנה שלמה (או שנתיים לתוכנית הדו מסלולית המלאה) וללא הגבלה תהנו משיעורי וידאו ללימוד השפה הערבית במספר רמות ותרגול הכולל גם לימוד אוצר מילים מגוון. בנוסף, תוכלו גם לרכוש יחד עם התוכנית גם את ספרי הלימוד ואת המילון עברי ערבי דיוואן. ברוכים הבאים לדיוואן!

יתרונות התוכנית

תוכלו לנהל שיחה בערבית תוך שלושה חודשים! בתוכנית דיוואן תקבלו: שיעורי וידאו, שיחון לערבית, תרגול וחזרות ובנוסף מורים לערבית הזמינים עבורכם לשאלות ותשובות.

תרגול שיחות בנושאים מגוונים!

תוכנית דיוואן ללימוד ערבית באינטרנט מאפשרת לכם תרגול איכותי בערבית מדוברת, במגוון רב של נושאים ותחומים. כמו כן צוות המורים עומד לרשותכם וניתן ליצור קשר לשאלות ותמיכה.

תוכנית המותאמת לצרכים שלכם
  • אתם שולטים על קצב ההתקדמות האישי שלכם

  • בבית, במשרד, ברכבת או בטיסות – שיעורי הערבית אונליין זמינים עבורכם בכל זמן בכל מקום ובכל מצב.
  • בתוך זמן קצר תוכלו להתחיל ולפטפט בערבית בקלילות ובהנאה! בדיוואן שלכם תוכלו למצוא קטעי חזרה ותרגול רבים אשר יאפשרו לכם להטמיע את הידע הרב שרכשתם ולצבור ביטחון עצמי בשפה הערבית.
  • בתוכנית ללימוד ערבית באינטרנט און ליין שמנו דגש מיוחד על לימוד ותרגול של משפטים בערבית ושיחות בנושאים מגוונים בשפה הערבית המדוברת, שיאפשרו לכל  אחת ואחד מכם למצוא בדיוק את מה שהוא מבקש.

שיעורי ערבית אצלכם בכיס

אתם עסוקים, מתרוצים ממקום למקום או אולי מחכים בתור אצל רופא השיניים? אל תבזבזו זמן, הורידו את אפליקציית דיוואן ללימוד השפה הערבית באינטרנט והעבירו את הזמן עם קסם השפה הערבית.

בחרו את הקורס המתאים לכם והתחילו לדבר ערבית

יש לכם שאלות נוספות? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!
ליצירת קשר
שינוי גודל גופנים
ניגודיות